שירותי ביובית במודיעין

 
יכול להיות שהביובית האחרונה שראיתם טיפלה באיזה עניין בשכונה, כנראה שאבה הצפה שנגרמה בגלל ביוב שעלה על גדותיו, בתקווה שבפעם הבאה שתראו ביובית זה לא יהיה בגלל שאתם תהיו אלו שתצטרכו אותה.
שירותי ביובית במודיעין ניתנים לכל המגזרים ולא רק למגזר העירוני, וזה בדיוק הזמן לדבר עליהם.
 

מי צריך שירותי ביובית במודיעין?

 
אין ספק שלאדם הממוצע נדמה כי רק המגזר העירוני, קרי הרשות המקומית, צריכה את שירותי הביובית. בסופו של דבר אם אנו שמים לב שיש הצפה כלשהו ברחוב, בין אם ממי הגשמים או מביוב שעלה על גדותיו, כל מה שאנו צריכים ויכולים לעשות זה להתקשר למוקד העירוני ולדווח, והוא כבר זה שיתקשר אל שירותי הביובית שעובדים עם הרשות המקומית ויפתור את בעיה.
עם זאת, גם אנשים פרטיים יכולים לסבול מבעיות צנרת שונות, כאשר הביוב יכול להיסתם או שנדמה כי יש בעיה כלשהי ולא ברור מהי.
כמובן שגם המגזר העסקי והתעשייתי זקוק לעבודות אלו בחירום ובשגרה.

 
 
שירותי ביובית במודיעין- מוטי ודני
 
 
 
 
 
 
 

אלו שירותים יכולה לספק הביובית?

 
הביובית יכולה לספק מגוון רחב של שירותים שמתחלקים לשירותי בשגרה ושירותים בחירום. מבחינת השירותים השגרתיים שהיא מספקת אפשר למנות את צילום קווי הביוב וכמובן בדיקות התקינות והתחזוקה השוטפת שלה, בעיקר בדמות שטיפת קווי ביוב.
צילום קווי הביוב ובדיקות הצנרת חייבות להתבצע לעתים קרובות, כאשר בדיקות אלו יכולות למנוע נזקים חמורים יותר בהמשך.
הבדיקות מתבצעות באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם כמו מצלמות רובוטיות ומצלמות צינור, מצלמות סיב אופטי וכן הלאה. כך אפשר לזהות פיצוצים בצנרת, שורשים בביוב, נזילות וכו'.
 

מתי יש להזמין בדיקות צנרת?

 
בדיקות צנרת יהיו רלוונטיות בכמה מצבים שונים: ראשית, כמו שכבר אמרנו, לצרכי בדיקות תקינות. פעם בשנה המפעל, העסק ואפילו הלקוח הפרטי יכולים להזמין את צוות הביובית כדי שיבדוק את הצנרת עם ציוד הצילום המתקדם שלו ובאמצעים אחרים, כולל שאיבת ביוב במידת הצורך וכמובן שטיפתו על ידי לחץ מים גבוה.
במקרה וישנה בעיה כלשהי גם אז יש צורך לבדוק את הצנרת וכמובן לספק פתרון מיד לאחר מכן, כאשר לרוב הפתרון יהיה בדמות שאיבת ביוב או שטיפתו כמו בעת שגרה, אך בהתאם לסוג הפגיעה.
 
להצעת מחיר ולפרטים נוספים התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונשמח לעמוד לשירותיכם