שאלות ותשובות

 
 
 
 
 
שאלות ותשובות איטום נזילות דני ומוטי
 
 
 
 
יש לי בחצר רטיבות ששמתי לב שלא התייבשה לאחר הגשם. איך אפשר לבדוק אם זה פיצוץ בצינור בחצר?
 
 
 
 
 
 
רטיבות שמסרבת להיעלם בחצר הבית בהחלט יכולה להיות תוצאה של פיצוץ בצינור וישנה חשיבות עליונה לנסות לאתר את מקור הנזילה בהקדם האפשרי וללא דיחוי. נזילה סמויה ופיצוץ בצנרת עשויים להוביל לאובדן משמעותי של מים, לגרור הוצאות אדירות של כסף בגין חשבונות מים מנופחים ואפילו לגרום לנזקים חמורים ליסודות של המבנה.

המומחים של דני ומוטי מיומנים בביצוע בדיקות לאיתור נזילות ופיצוצים בצנרת ועושים שימוש בציוד המתקדם ביותר בתחום. בין היתר מדובר במכשור אקוסטיקה, בקורלטור ובחיישן הפועל על גז ידידותי לסביבה (הגז מוחדר באופן מבוקר לצנרת ומתפרץ באזור שבו קיים חור בצינור). בהתאם לצורך קיימת אפשרות להגעה לצורך בדיקה כבר ביום שבו תיצרו קשר עם נציגי השירות של החברה.

 
 
 
 
שאלות ותשובות איטום נזילות דני ומוטי
 
 
 
 
קניתי לאחרונה דירה ושמתי לב שמתחת לארון המטבח יש תמיד רטיבות. האם ניתן לבדוק מה מקור הרטיבות ללא נזק משמעותי למטבח?
 
 
 
 
 
הודות לציוד החדיש והמתקדם שנעשה בו שימוש בחברת דני ומוטי, ניתן לבצע בדיקות יסודיות ומדויקות מבלי לגרום כל נזק שהוא למטבח. בביקור קצר ניתן לבצע בדיקת יסודית של צנרת המים ולערוך סריקה תרמית מקצועית וכך לזהות את מוקד הרטיבות ואת מוקד הנזילה. בתחום הבדיקה והסריקה תקבלו דו"ח מפורט שבו יצוינו הממצאים ויסופקו הצעות לפתרון הבעיה.
נזילות בצנרת הביתית מומלץ ביותר לאתר ללא דיחוי שכן הנזילה עשויה להוביל לחשבון מים גבוה ובנוסף ישנו סיכוי לנזק מבני. לאור זאת ההמלצה היא ליצור קשר בהקדם האפשרי עם נציגי השירות של דני ומוטי ולתאם מועד להגעת אנשי המקצוע שלנו לצורך בדיקת הצנרת.

 
 
 
 
שאלות ותשובות איטום נזילות דני ומוטי
 
 
 
 
גיליתי בקיר המחבר בין הסלון למקלחת רטיבות. איך אפשר לבדוק את מקור הרטיבות?
 
 
 
 
 
כדי לאתר את מקור הרטיבות ואת המיקום המדויק של הנזילה בצנרת, כבר אין צורך לשבור את הקיר וזאת בניגוד למה שהיה נהוג בעבר. נכון להיום כל מה שיש לעשות זה לבצע סריקה תרמית ובדיקה יסודית של צנרת המים וזאת מבלי לגרום לנזקים כלשהם. בנוסף ניתן ורצוי לבצע בדיקה של מערכות אינסטלציה כמו ביוב וניקוז ובדיקה יסודית של מערכת האיטום הביתית. זאת כיוון שיתכן מאוד שישנו כשל במערכת האיטום שאחראי לרטיבות. המומחים של דני ומוטי ישמחו להגיע אליכם עד הבית, לבצע את כל הבדיקות הדרושות ולספק דו"ח מפורט עם הצעות לתיקון הבעיות שיתגלו.

 
 
שאלות ותשובות איטום נזילות דני ומוטי
 
 
 
 
אני שוקל לקנות דירה ואני חושש שהצנרת ישנה מדי. יש דרך לבדוק את טיב הצנרת?
 
 
 
 
 
 
 
לא זו בלבד שישנה דרך לבדוק את טיב הצנרת אלא שמדובר בפעולה חשובה מאין כמוה. המומחים של דני ומוטי מבצעים בדיקות אינסטלציה ובדיקות של מערכות איטום באופן קבוע ולא אחת מגלים נזקים חמורים הדורשים השקעה של לא מעט כסף עבור התיקונים. על מנת למנוע עוגמת נפש והפתעות לא נעימות, מומלץ ביותר ליצור קשר בהקדם האפשרי עם המומחים של דני ומוטי ולתאם מועד לבדיקה יסודית של הצנרת ומערכת האיטום.

 
 
 
 
שאלות ותשובות איטום נזילות דני ומוטי
 
 
 
 
המרתף בבית הוריי הוצף לאחר הגשמים. האם יגרם נזק לריצוף ואיך ניתן לטפל בזה?
 
 
 
 
 
המומחים של חברת דני ומוטי מחזיקים בניסיון רב ביותר בפתרון בעיות במערכת האיטום שגרמו להצפות במרתפים. הטיפול בבעיות אלה מתחיל מבדיקה יסודית של מערכת האינסטלציה וסריקה מקצועית של מערכת האיטום במבנה. לאחר שלב זה מציעים המומחים שלנו פתרונות מקצועיים לבעיות שהתגלו במערכות השונות. בנוסף לייבוש המרתף ולתיקון הכשל במערכת האיטום ו/או האינסטלציה, המומחים של דני ומוטי ידאגו להיפטר מריחות העובש והטחב וכן לטהר את האוויר ממיקרואורגניזמים וחלקיקי אבק.
קחו לתשומת ליבכם כי הצפה במרתף עשויה לגרום לנזקים חמורים גם לריצוף וגם למבנה לאורך הזמן ולכן מומלץ שלא להתמהמה עם פתרון הבעיה.