איתור נכון של נזילה בחצר = חסכון בעלויות

 
 
נזילה בבית יכולה לקרות ממגוון רחב של מקומות. אנו מכירים את הנזילות בסלון, בחדר השינה, מהתקרה וכמובן בחדר האמבטיה, אך מה לגבי נזילה בחצר? ממה היא יכולה להיגרם, למי היא בכלל מפריעה ולמה כל כך חשוב לטפל בה?
ועוד שאלה חשובה לא פחות, איך אפשר בכלל לטפל בה?
 

ממה נגרמת נזילה בחצר?

 
נזילה בחצר יכולה להיגרם בדיוק מאותן הסיבות שיכולה להיגרם נזילה בשאר חלקי הבית.
מערכת הצינורות הביתית שלכם עוברת במספר רב של מקומות כאשר גם בחצר יש לא מעט צינורות שיכולים להתפוצץ.
יכול להיות שזו הצנרת לממטרות, צנרת הביוב, או הצנרת שמזרימה מים מתוקים לביתכם וכן הלאה.
יכול להיות שהנזילה נגרמה בגלל חפרפרת שנגסה בה, אולי בגלל שורשים בביוב שדרכם התנגשה בצנרת או שפשוט מערכת הצינורות בחצר ניזוקו בגלל שהם ישנים מאוד.
 
 
 
נזילה בחצר דני ומוטי
 
 
 
 

למה חשוב לטפל בנזילה בחצר?

 
נזילה בחצר יכולה להישמע לכם כמו הנזילה הכי לא חשובה שיש אך למעשה מדובר בנזילה לא פחות קשה שמצריכה טיפול מיידי כמו בכל נזילה אחרת בשטח הבית.
הסיבה לכך היא שנזילה בחצר יכולה לגרום לבזבוז מים גדול עוד יותר, כי קל לשכוח ממנה, בניגוד לנזילה שמצאתם בבית ופוגעת בעיצוב.
הנזילה יכולה לגרום לאדמה להיות רכה ולחה וזה יפגע בדשא שלכם, זה יפגע בגידולים שיש לכם ויכול גם למשוך לא מעט מזיקים החל מתיקנים ועד נחשים.
אם יש לכם ריצוף חוץ, הוא יכול להיות במפלס שאינו אחיד ולהוות מפגע בטיחותי מסוכן מאוד, ובהמשך גם יציבות המבנה.

 

כיצד אפשר לטפל בנזילה בחצר?

 
כדי לטפל בנזילה בחצר אתם חייבים להיעזר במאתר נזילות מוסמך. גם אינסטלטור וגם מאתר נזילות יכולים לעמוד לשירותכם כאשר הכי טוב זה לבחור צוות אינסטלציה עשיר בניסיון בין היתר גם בנזילות בחצר, שיכולות להיות מסובכות יותר לאיתור.
כדי לטפל בנזילה בחצר יש צורך תחילה לאתר את מקום הבעיה וכמובן מה הגורם לה, כי יכול להיות שסתימת הנזילה אחרי שנמצאה בסך הכול יהיה פתרון זמני עד שהיא תחזור שוב, מה שאף אחד לא רוצה שיקרה. הטיפול בנזילה יכול להיות במקרה הטוב ביותר סתימה שלה בלבד ובמקרה המורכב והמסובך יותר צורך בהחלפת חלק הצינור כולו.
 
 

כיצד נבחר את בעל המקצוע הנכון?

 
טיפול בנזילות בבית ובחצר באופן ספציפי, כאשר נזילה זו מורכבת יותר משאר הנזילות, יכול לעורר לא מעט בעיות אמינות. גם מאתר הנזילות הכי מנוסה ומוכר באזור יכול לעורר אצל הסקפטיים שביננו כל מיני תהיות ולכן חשוב לבחור את בעל המקצוע שעושה עליכם רושם טוב. תקראו חוות דעת, סקרו את השוק ותמיד תזכרו שהמחיר הוא לא הפרמטר החשוב ביותר. בסופו של דבר אתם רוצים שהנזילה תהיה מאחוריכם ולכן חשוב לבחור במאתר נזילות אמין שמציע לכם גם אחריות על התיקון שהוא מבצע, יחד עם הסברים מפורטים על הנזק שנגרם ועל הדרכים האפשרויות לפתרון.

 
אם נתקלתם בנזילה בחצר, אנו בחברת דני ומוטי כאן לשירותכם עם מיכשור מתקדם ומקצועי אשר יחסוך לכם זמן וכסף!