איך לאתר נזילות במינימום נזק לבית

 
איתור נזילות במצלמה טרמית כיום נראה לנו כמו טיפול שגרתי שאין אפשרות אחרת לבצע אותו. עם זאת, בעבר לא היו מצלמות טרמיות ובטח לא היו בשימוש של אינסטלטורים ומאתרי נזילות והמציאות הייתה שונה לגמרי. זה הזמן להבין כיצד מתבצע איתור נזילות במצלמה טרמית ומה היתרונות שלו.
 

הבעיה הגדולה של איתור נזילות

 
איתור נזילות הייתה בעייתית מאוד כאשר לא הייתה מצלמה טרמית. הבעיה הייתה מחולקת לכמה גורמים כאשר הבעיה הראשית היא שכדי לחשוף את הנזילה היה צורך לחצוב בקיר. בצנרת בבית שלכם עוברת בקירות וכך למעשה אין ברירה אחרת מאשר לחשוף אותה כדי להבין מאיפה בדיוק יוצאים המים וכמובן כדי לטפל בה. יחד עם זאת גם כאשר הייתה נחשפת הצנרת לעתים הבעיה לא הייתה מהחלק הזה, הרי מדובר על חצי ניחוש. לא תמיד סימני הנזילה יתרחשו באותו המקום שממנו יוצאים המים כי הרי המים יכולים להתנקז למקום אחר.
 
 

המצלמה הטרמית טרפה את הקלפים

 
כאשר המצלמה הטרמית נכנסה לתמונה היא שינתה את כללי המשחק. בעזרת מצלמה טרמית אפשר לדעת בדיוק מהיכן מגיע הנזילה ואפילו לדעת מה החומרה שלה כאשר את כל הנתונים האלו מקבלים תוך כמה שניות ומצג מאוד ברור שנמצא עליה. המצלמה הטרמית מסוגלת לקלוט את הקרינה התת אדומה שגופים פולטים ומתרגמת אותם לצבעים לפי כמות הקרינה. הקרינה הזו מבטאת את החום שהגוף פולט. המצלמה מצליחה לקלוט מהיכן יש נזילות כיוון שהמים שיוצאים מהנזילה תמיד יהיו קרים יותר מהמים שנמצאים במערכת סגורה.
 

מה היתרונות של המצלמה הטרמית?

 
 
 
איתור נזילות במינימום נזק
 
 
 
 
 
  • כאשר יש צורך לחצוב בקיר זה לוקח זמן רב. הזמן הוא פרמטר חשוב מאוד הרי הלקוח לא רוצה לחכות יום שלם בבית עד אשר האינסטלטור יחצוב לו בקיר, מה שיכול לקחת גם כמה שעות טובות. כמו כן חשוב לזכור כי לאחר החציבה יש סיכוי שהנזילה בסוף לא תהיה משם. היתרון של המצלמה הטרמית היא שאין צורך לחצוב בקיר ובכך לבזבז שעות רבות של עבודה.
  • המצלמה הטרמית יכולה לחסוך הרס רב בקירות. אף אחד לא אוהב לראות את הבית שלו הרוס ובטח לא כאשר מדובר בגילוי נזילה שיכולה בסופו של דבר להיות גם די קטנה. לאחר מכן יש צורך לטפל בכל ההרס שנוצר כאשר ההרס הזה יכול ללכלך גם את שאר חלקי הבית.
  • כאשר יש הרס רב, התעסקות שנמשכת זמן רב ועבודה מאומצת, המחיר עולה. מצלמה טרמית מורידה את המחיר משמעותית ובכמה מאות שקלים תוכלו לחפש נזילות בכל חלקי הבית. כך כולם מרוויחים: גם מאתר הנזילות שיכול להציע שירות ליותר לקוחות וגם הלקוח.
 

איתור נזילות מעולם בדרך הפשוטה

 
איתור נזילות עם מצלמה טרמית היא שיטה נהדרת שחוסכת לכם זמן רב. עם זאת, חשוב לזכור ששימוש במצלמה טרמית אינו שימוש פשוט למדי. בסופו של דבר המצלמה הטרמית יכולה להיות פשוטה במיוחד אם מדובר באינסטלטור או מאתר נזילות עם ניסיון, אך אתם אלו שצריכים לבחור אותו.

אנו בדני &מוטי בע"מ מציעים לכם שירות איתור נזילות מעולם אחר. שירות מהיר, אדיב והכול במחיר משתלם שעוד יפתיע אתכם, ולא משנה כמה תצפו להיות מופתעים.
ההמלצות עלינו לא נגמרות וזה לא קורה רק בגלל העבודה המקצועית אלא גם בגלל האמינות בכל שלב בטיפול, שעושה את ההבדל!

 
כדי לאתר את הנזילות בלי נזק ובזמן שיא, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בהקדם!